“Do jeni mes dy zjarresh”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi
Sot lidhja midis Merkurit dhe Uranit do ju ndihmoj ekonomikisht dhe ne projekte por nuk do mungojne tensionet Kujdes !

Demi
Perpiquni te mbroni maredheniet dhe punet nese jeni te mbleksur erotikisht !Do keni nderhyrje negative ne jeten erotike ,

Binjaket
Lidhja zhgenjyese midis henes dhe Neptunit do sjelle probleme ne pune dhe ekonomi !Kujdes shendetin !

Gaforrja
Sot nuk eshte dita e duhur per te bere debate apo perballje me persona qe jane pjese e ambjentit tuaj te brendshem !

Luani
Nje ceshtje ekonomike sot do marre drejtimin qe ju deshironi Kujdes ne bashkepunime me femrat ne shenjen e virgjereshes !

Virgjeresha
Per ju hena ne shenjen tuaj ju jep nje inidiative qe kundershtohet nga shume planete Dite zhgenjyese

Peshorja
Nje plan i juaji duket se sot nuk do behet realitet Kujdes ne ceshtje te shendetit dhe punes qe do ju shqetesojne

Akrepi
Shmagni te mbleksni shoke apo figura te dashurish me ceshtjet tuaja ekonomike pasi mund te kete debate !

Shigjetari
Merkuri ne lidhje te mire me Uranin mund te sjelle lajme surprize te kendshme per ju ne diten e sotme !

Bricjapi
Duhet te jeni shume te kujdesshem ne vendin e punes ne lidhje me shendetin .Disa plane do vonohen te realizohen!

Ujori
Nje ceshtje ekonomike do vij ne skene dhe ndoshta nuk eshte dita me e mire per te marre vendime risku !

Peshqit
Nje ceshtje familjare do debatohet dhe do dali per didkutim Por sot nuk eshte dita e duhur per ta zgjidhur !