Je i νdeкυr! Arbana Osmani “ραrαΙjmëron” ΒΙeηdi Feνziυn për këtë arsye (Foto)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një shprehje që lidhet me opinionin e të tjerëve:

“Kur jeton për opinionin e të tjerëve, je i vd ékur!”

Kjo shprehje është vënë re nga opinionisti Olti Curri, i cili me shaka e ka ripostuar në Instastory-n e tij.

“Ekskluzive, Arbana Osmani paralajmëron Blendi Fevziun: Kujdes, opinioni vret!”, ka shkruar ai me humor.

“Nuk guxon njeriu të ndajë një shprehje këtu”, i ka replikuar Arbana, po me të qeshura.

Kujtojmë se prej vitesh Fevziu drejton emisionin e tij “Opinion” në Tv Klan dhe është cilësuar si ndër më të ndjekurit.