Beniada dhe Bashkimi fotografohen bashkë

Beniada e “Big Brother” dhe Bashkimi i “Përputhen” janë shfaqur së fundmi krah njëri-tjetrit. Dy konkurrentët e dy prej programeve më të ndjekur i ka bërë bashkë “E diell”.

Ishte Bashkimi ai që publikoi Instastory një video me modelen ku i kërkon të bëjnë foto. 

“Shikoni me kë jam…O Beniadë ku po shkon? Njerëzit duan një foto me ty. Hajde ta bëjmë”, thotë Bashkimi.