A do ribashkohet me Donaldin? Bora i thotë të gjitha: Po të më vijë ai këtu, unë…

Historia e Borës dhe Donaldit bëri bujë pak muaj më parë kur dyshja u takuan në “Big Brother”. Më pas çdo gjë ndryshoi kur Donaldi nisi një histori dashurie me Trixën. Megjithatë fansat ende shpresojnë se mund të ketë një ribashkim dhe shpresat e tyre duket se i ka shuar video e fundit e Borës.

Moderatorja ka postuar në Tik tok një video ku interpreton me zërin e një fëmije që thotë: “Imagjino të më vijë ai kështu dhe unë ta shtyj t’i them jo s’dua’’.

Kaq u desh dhe videon fansat e lidhën me Donaldin duke komentuar: “Donald left the chat, Diss Donaldit, Donaldi erdhi”, etj.