Vajza e Ermalit dhe Amit festonj ditëlindjen, sa vjeç mbushi Sia e vogël (FOTO)

Vajza e Amarda Toskës dhe Ermal Mamaqit, Sia, ka festuar ditëlindjen në datë 12 mars.

Mirëpo moderatorja vendosi sot të ndajë me të gjithë disa pamje nga festa speciale që kishte përgatitur për të bijën.

Vihet re që Sia është kënaqur shumë bashkë me mikeshat e saj të vogla, teksa kanë bërë trajtime për fëmijë, për fytyrën dhe trupin.

Më pas, është veshur me një fustan bojëqiell, në ambientin e dekoruar si në filmin “Frozen”.

“4 vite me ty dhe kaq shumë na e ke zbukuruar jetën”, ka shkruar Ami krah fotove nga ditëlindja e vogëlushes së saj./albeu.com/