Do të festonte sot 47-vjetorin, përkujtimi rrëqethës i bashkëshortit dhe të birit për Hueyda El Saied

Më 23 nëntor u nda nga jeta artisja e njohur, Hueyda El Saied. Ajo ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante në moshën 46-vjeçare.

Sot, artistja do të festonte ditëlindjen e sa të 47-të. Nuk kishte si të mungonte dhe një dedikim nga bashkëshorti i saj,

Thierry, i cili që prej ndarjes së saj nga jeta herë pas here pa përlotur rrjetin me fjalët për të.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. 16 Marsi do të jetë për ne gjithmonë festë, nga Gabriel dhe Thierry”, shkruan ai.