Çfarë po ndodh? Donaldi i drejtohet Ylli Limanit: Je në borxh!

Donaldi ka qenë së fundmi në Prishtinë ku është takuar me miq të tij, përfshirë edhe Ylli Limanin.

Donaldi ka ndarë një video në “Instastory” ku dëgjohet Ylli teksa i thotë se kënga “Besom” në bashkëpunim me Dj PM dhe Dagz ka shkuar afro 8 milionë klikime.

Ylli thotë se kënga e publikuar 4 vite më parë kishte 500 mijë klikime ndërsa tani ka arritur këtë shifër vetëm pasi u bë virale momenti ku Donaldi e këndonte në “Big Brother”.

“Je në borxh” shprehet Donaldi me humor.