A e dini sa vjeçe është Rudina Magjistari? Nuk do e besoni

Padyshim që ajo është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.Gjatë karrierës së saj Rudina ka patur mjaft emisione.
Dhe ndonëse kanë kaluar shumë vite që nga dalja e parë në ekran portreti i Rudinës nuk ka ndryshuar.

Edhe sot Magjistari, e cila është nëna e një vajze, vijon të jetë më në formë se kurrë dhe nuk e tregon moshën që ka.

Mund të themi se ka një jetë në ekran dhe emisionet apo spektaklet që ka moderuar kanë qenë gjithmonë më të ndjekurat e publikut, shkruan ShkodraNews.

Po flasim për ikonën e ekranit shqiptar, Rudina Magjistarin.