Beatrix me foto nga makina i tregon Donaldit çfarë ka humbur

Këngëtarja dhe tashmë njëri prej yjeve të Big Brother Albania VIP, Beatrix Ramosaj është parë më ndryshe sonte

Bukuroshja është parë në një makinë ku ajo ekspozon këmbët e saj paksa.

“Moment i gjelbër”, ka shkruar ajo poshtë fotografive teksa është e veshur e tëra me ngjyrë të gjelbër, përjashto çizmet e saj.

Me këtë ajo sikur ka dashur ti tregojë Donaldit se çfarë ka humbur.