Ekskluzive/ Po bëhet nami! Shqiptarja i hedh reçipetat në skenë Maluma-s, ja REAGIMI i tij!

Maluma ndodhet në Tiranë dhe po jep koncertin e tij në kryeqytetin e Shqipërisë, ku mijëra njerëz janë bërë pjesë e tij.

Një fanse shqiptare i ka hedhur reçipetat e saj yllit kolumbian, siç shumë fanse nëpër botë e kanë bërë më herët!

Reagimi i Malumas? I vendosi mbi mbajtësen e mikrofonit të tij dhe vazhdoi performancën, siç mund ta shihni në videon ekskluzive