“JE РLAKUR ЅНUMË FUTJA NDONJË ВOTOKЅ”/ ARВANA OЅMANI КАРЕТ ME NDJEKËЅEN

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te sukse sshme dhe me te dashura per publikun.

Ajo eshte shume akt ive ne rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto nga perditshmeria e saj.

Ajo ka treguar se per pak kohe do te nise sezoni i ri i emisionit te saj: ‘Dua te te bej te lumtur’.

“Mezi po pres te shihemi bashke ne Top Chanel, ku he ronje e vertete do te jeni si gjithmone ju”, shkruan Osmani bashkengjitur fotos.

Nje nga ndjek eset ka komentuar pamjen fizike te moderatores perpos interesit se kur do te filloje emisioni.

Sipas saj Arbana eshte plakur shume dhe i kerkon te beje bot oks.

Komentuesja shkruan: “Je plakur shume futja ndonje bot oks”.

Arbana nuk ngurron qe t’i ktheje nje pergjigje dhe i shkruan: “Jo mi mire jam thjesh s’kam vene filtrate e bukurise se perjetshme”!/Kosovarja